Neonovo oranžový gél lak 6 ml

NTN
ID3596
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Sýty neonovo oranžový gél lak NTN č. 105, na trvácne lakovanie nechtov. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Je potrebné ho používať spolu s nadlakom... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýty neonovo oranžový gél lak NTN č. 105, na trvácne lakovanie nechtov. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Je potrebné ho používať spolu s nadlakom a podlakom, ktorý slúži ako podkladová a vrchná vrstva. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Pri tvrdnutí sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý môžete odstrániť čističom gélu.

Farba gél laku

Neónová farba gél laku je vhodná najmä na leto. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal ku kožičke.  Nechajte vytvrdnúť v UV lampe. 

farba

Krycia schopnosť gél laku

Lak na trvácne lakovanie nechtov, ktorý tvrdne v UV lampe. Takéto lakovanie vydrží približne 7 až 14 dní. Gél lak je ideálny na spevnenie prírodným nechtov ale vhodný aj na gélové. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Tento sýty odtieň oranžovej je skvelý na leto. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Pred aplikáciou použite nadlak podlak. Vrstvy gél laku nechajte vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Číry gél lak naneste na nechty aj ako konečnú vrstvu. Po vytvrdnutí v lampe odstráňte lepkavý výpotok pomocou čističa a buničiny.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017