Neonovo ružový gél lak 6 ml

NTN
ID3328
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Výrazný gél lak, ktorý svieti pod UV svetlom. Odtieň č. 103. V UV lampe tvrdne 2 minúty, ale vytvrdne aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd. Má veľmi dobrú... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Výrazný gél lak, ktorý svieti pod UV svetlom. Odtieň č. 103. V UV lampe tvrdne 2 minúty, ale vytvrdne aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd. Má veľmi dobrú kryciu schopnosť, a tak postačí naniesť jednu vrstvu. Pred aplikáciou však nechty zmatnite, naneste nail prep, primer a nadlak podlak. Pri tvrdnutí gél laku vzniká výpotok, ktorý sa utiera až z poslednej vrstvy nadlaku podlaku.

Neónový gél lak

Gél lak je neónovej farby. Je ideálny na letné zdobenie. Na nechty ho nanášajte v dvoch vrstvách tak, aby nezatekal ku kožičke. Nechajte poriadne vytvrdnúť v UV lampe a na záver použite nadlak podlak.

neonovy

 

Farba a krytie gél laku

Výrazný ružový gél lak, ideálny na letnú dovolenku. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Pri nanášaní dbajte na to, aby nezatiekol ku kožtičke. Na nechty aplikujte primer a použite číru podkladovú vrstvu, ktorú necháte uschnúť v UV alebo LED lampe. Na lepkavý povlak podkladu naneste farebný gél lak a na záver opäť použite nadlak podlak. Dodá farbe lesk. Každú vrstvu gél laku nechajte poriadne vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Uschnú tiež v LED lampe, kde doba tvrdnutia je iba 30 sekúnd. Výpotok odstráňte pomocou čističa a buničiny.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017