Neonovo zelený LED gél lak 15 ml

A.T.A PROFESSIONAL
ID3035
A.T.A PROFESSIONAL
Odošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
BIO LED gél lak na trvácne maľovanie nechtov. BIO znamená, že je vhodný na spevnenie prírodných nechtov a odstraňuje sa odmočením v odstraňovači gél laku.... Celý popis
Bežná cena 6.59
Ušetríte 36% 2.40
Naša cena 4.19
Zľava platí do 16.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

BIO LED gél lak na trvácne maľovanie nechtov. BIO znamená, že je vhodný na spevnenie prírodných nechtov a odstraňuje sa odmočením v odstraňovači gél laku. Označenie LED uvádza, že vytvrdne v LED lampe za 30 sekúnd. Ak máte UV lampu nazúfajte. Tento gél lak vytvrdne v UV lampe za 2 minúty. Ako podklad nezabudnite použiť nadlak podlak, alebo podkladový gél lak. Neonový gél lak nanášajte v dvoch tenších vrstvách. Na záver naneste opäť nadlak podlak, alebo vrchný gél lak, pre lesk nechtov.Každú vrstvu je potrebné dať do lampy vytvrdnúť. Na záver utrieme lepkavý výpotok čističom gélu.

Neónový gél lak

Farba tohto gél laku je výrazná neónová a je ideálna na letné zdobenie. Ako podklad použite nadlak podlak, ten zároveň použite aj ako vrchnú vrstvu. Lepkavý povlak po vytvrdnutí odstráňte čističom gélu.

neon

Kde naniesť LED gél lak

LED gél lak sa nanáša najčastejšie na prírodné nechty, ale kľudne ho môžme aplikovať aj na vymodelované nechty. Je dobre pigmentovaný neonovo zelenej farby. Pred lakovaním si prírodné nechty zmatníme a odmastíme. Je potrebné naniesť základnú vrstvu nadlaku podlaku. Tak môžme pokračovať s lakovaním farebného gél laku. Gél lak ako aj nadlak podlak je potrebné nechať vytvrdnúť do UV lampy alebo LED lampy. Celé lakovanie fixujeme ešte vrchným leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017