Neonovo žltý gél lak 6 ml

NTN
ID3727
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Neonový žltý gél lak odtieň č.101, na trvácne lakovanie nechtov. Nechty je potrebné prebrúsiť, tak je vhodné naniesť nail prep na odmastenie a primer na... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonový žltý gél lak odtieň č.101, na trvácne lakovanie nechtov. Nechty je potrebné prebrúsiť, tak je vhodné naniesť nail prep na odmastenie a primer na lepšie priľnutie k nechtu. Pri NTN gél lakoch sa používa priesvitný nadlak podlak, ktorý sa dáva ako podkladová vrstva, potom farebný a opäť nadlak podlak a záverečná vrstva pre lesk. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty. Výpotok utriete čističom gélu.

Výrazná farba gél laku 

Gél lak je neonovo žltej farby. Ideálny na leto. Nanášajte ho v dvoch vrstvách tak, aby nezatekal ku kožičke. Dajte vytvrdnúť do UV lampy alebo do LED lampy. 

vyrazna farba

Aká sa s ním pracuje

Tento gél lak je skvelým riešením na letnú dovolenku. Jeho výrazná neonovo žltá farba rozžiari vaše nechty. Je stredne hustý a dobre sa nanáša. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách na prebrúsené nechty spolu s nadlakom podlakom. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Gél lak tvrdne aj v LED lampe, a to iba 30 sekúnd. Po vytvrdnutí použite opäť nadlak podlak, pomocou ktorého vrátite farbe lesk. Čističom odstránite lepkavý výpotok. Takéto lakovanie vydrží aj niekoľko týždňov.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017