Neónový ružový LED gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3185
SILCARE

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Neónový ružový LED gél lak Rock it 8 ml

ID3328
2.99

Popis produktu

Svetlý ružový neónový gél lak na letné nechty. Pred použitím je nutné nechty zmatniť, naniesť primer a nadlak podlak. Po vytvrdnutí aplikujte neonový gél lak v dvoch tenkých vrstvách. Každá vrstva tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Na záver naneste opäť nadlak podlak a výpotok, ktorý vznikne pri tvrdnutí gél laku očistite čističom gélu.

Sýtosť gél laku

Gél lak má sýtu ružovú farbu. Ideálna na letné zdobenie nechtov. Pod farebný gél lak naneste nadlak podlak a na záver ho použite tiež na vrátenie lesku. Dbajte na to, aby vám pri nanášaní gél lak nezatiekol ku kožičke.

sytost

Farba a hustota neonového gél laku

Slúži na spevnenie prírodných nechtov. Vďaka gél laku sú vaše nechty pevné, dlho upravené bez olupovania a praskania. Má neonovo ružovú farbu, ktorá oživí nechty v letnom období. Na pripravené nechty prv nanesieme jednu vrstvu nadlaku podlaku a potom môžme naniesť farebný gél lak minimálne v dvoch vrstvách. Za každým vkladáme do UV alebo LED lampy na vytvrdnutie. Nakoniec opäť nanesieme nadlak podlak alebo vrchný lesk. Vzniknutý výpotok odmastíme.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017