Oranžovo ružový gél lak 6 ml

NTN
ID3330
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Odtieň č. 20. Má dobrú kryciu schopnosť, preto postačí naniesť jednu vrstvu. Pod farebný gél lak nezabudnite aplikovať base top a nechať každú vrstvu vytvrdnúť... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Odtieň č. 20. Má dobrú kryciu schopnosť, preto postačí naniesť jednu vrstvu. Pod farebný gél lak nezabudnite aplikovať base top a nechať každú vrstvu vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Gél laky tvrdnú aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd. Počas tvrdnutia sa na povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa utiera čističom gélu až z poslednej vrchnej vrstvy.

akciaHALLOWEEN

Gél lak v dvoch vrstvách

Gél lak na spevnenie prírodných nechtov. Naneste ho na prebrúsené nechty spolu s podkladovou vrstvou. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe a odstráňte lepkavý výpotok čističom gélu.

farba

Reálna farba gél laku po vytvrdnutí

Tento gél lak má sýtu farbu. Po vytvrdnutí je oranžovo ružový. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Používajte ho spolu s podkladovou vrstvou. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách a pre vrátenie lesku použite na záver znova číry nadlak podlak. Každú vrstvu gél laku je nutné nechať poriadne uschnúť. V 36W UV lampe vytvrdnú za 2 minúty, zatiaľ čo v LED lampe sa doba tvrdnutia skráti na 30 sekúnd. Lepkavosť odstráňte pomocou čističa. Takto upravené nechty vydržia aj niekoľko týždňov.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017