Orechovo hnedý gél lak 6 ml

NTN
ID3460
NTN
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Hnedý gél lak na trvácne lakovanie nechtov alebo na spevnenie prírodných nechtov odtieň č. 67. Pred použitím farebného gél laku je potrebné nechty zmatniť... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hnedý gél lak na trvácne lakovanie nechtov alebo na spevnenie prírodných nechtov odtieň č. 67. Pred použitím farebného gél laku je potrebné nechty zmatniť brúsnym blokom, naniesť nail prep pre odmastnenie nechtov a tiež primer pre lepšiu priľnavosť. Tak môžeme naniesť vrstvu nadlaku podlaku a dať do UV lampy. Po vytvrdnutí nanášame farebný gél lak v 2-3 tenkých vrstvách. V UV lampe tvrdne 2 minúty a na záver opäť nadlak podlak. Tak už len utrieť výpotok čističom gélu.

Skutočná farba

Nanášajte ho v dvoch vrstvách tak aby nezatekal. Gél lak je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe. Vytvrdne tiež v LED lampe. Po uschnutí utrite výpotok čističom gélu. 

skutocna farba

Zobrazenie farby a hustoty gél laku

Vďaka gél lakom si môžeme spevniť svoje prírodné nechty. Navyše takto pekne upravené vydržia aj niekoľko týždňov. Farebnú vrstvu nanášame až ako druhú v poradí. Ako podklad použijeme nadlak podlak. Nesmieme zabúdať ani na záverečnú vrstvu, ktorou je znovu číry nadlak podlak. Vďaka nemu vrátime farbe lesk. Jednotlivé vrstvy necháme poriadne vytvrdnúť, buď v UV lampe alebo v LED lampe. V 36W UV lampe uschnú nechty za 2 minúty. V LED lampe je doba tvrdnutia kratšia, 30 sekúnd. Lepkavosť odstránime pomocou čističa a buničiny.

O tovare

farba hnedá
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018