Pastelovo ružový gél lak s perleťou 6 ml

NTN
ID4537
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Svetloružový gél lak určený na trvácne lakovanie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30-60 sekúnd. Aby na nechtoch vydržal čo najdlhšie,... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetloružový gél lak určený na trvácne lakovanie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30-60 sekúnd. Aby na nechtoch vydržal čo najdlhšie, je potrebné dodržať postup. Nechty najprv prebrúste a odmastite nail prepom. Tak naneste primer, ktorý slúži na lepšiu priľnavosť gél laku k nechtu. Na takto pripravené nechty môžete naniesť tenkú vrstvu nadlaku podlaku. Ten chráni necht pred vplyvmi pigmentov. Po vytvrdnutí tejto priehľadnej vrstvy neodstraňujte lepkavosť a pokračujte farebným gél lakom. Nanášané vrstvy majú byť tenké, aby dobre vytvrdli v lampe. Môžete ich zopakovať podľa potreby a 2 až 3 krát. Lepkavosť neutierajte a aplikujte opäť nadlak podlak v tenkej vrstve. Na záver utrite lepkavý film cleanerom. Pri aplikácii gél lakových vrstiev dbajte na to, aby nezatiekol ku kožičke.

Dve vrstvy gél laku

Gél lakom spevníte svoje nechty. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách , aby nezatekal ku kožičke. Ako podklad použite nadlak podlak. Slúži zároveň ako konečná vrstva aj ako návrat lesku.

Dve vrstvy gél laku

Dlho trvácne lakovanie a spevnenie prírodných nechtov docielime týmto gél lakom za pár minút. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. UV gél lak má príjemnú svetlo ružovú farbu s jemnou perleťou. Pred lakovaním si necht zmatníme, nanesieme primer a aplikujeme nadlak podlak, ktorý necháme vytvrdnúť v UV lampe. Na vytvrdnutý nadlak podlak nanesieme v tenkej vrstve farebný gél lak minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť. Gél lak vytvrdne v UV lampe za 2 minúty a v LED alebo DUAL lampe za 30 až 60 sekúnd. Celé lakovanie je potrebné zafixovať opätovným nanesením nadlaku podlaku.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017