Pastelovo zelený gél lak 6 ml

NTN
ID3358
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Odtieň č. 132. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov, ale aj na trvácne lakovanie. Môžete použiť aj na gélové nechty. Prírodný necht zmatnite, naneste... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Odtieň č. 132. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov, ale aj na trvácne lakovanie. Môžete použiť aj na gélové nechty. Prírodný necht zmatnite, naneste primer, nadlak podlak a dajte do UV lampy. Potom v tenkých vrstvách nanášajte farebný gél lak. Na záver aplikujte opäť nadlak podlak. Každú vrstvu je potrebné nechať v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Ak máte LED lampu tak postačí 30 sekúnd. Výpotok utierajte až z poslednej vrstvy, pomocou čističa gélu. Gél lak odstránite odmáčaním v kozmetickom acetóne, no je potrebné vložiť ruky do UV lampy na 5-7 minút.

Pastelová farba gél laku 

Jemný pastelovo zelený gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Dbajte na to aby nezatekal. Ak zatečie, z kožičky ho odstráňte a vložte ruky do UV alebo LED lampy. Lepkavosť očistíte.

farba

Ako sa s gél lakom pracuje

Vhodný na trvácne lakovanie a spevnenie prírodných nechtov. Môžeme ho však použiť aj na gélové. Nanášame ho spolu s podkladovou vrstvou. Tou je číry nadlak podlak, ktorý používame aj ako konečnú vrstvu. Vďaka nemu ostanú nechty pekné lesklé. Všetky vrstvy gél laku, ktoré použijeme, necháme poriadne uschnúť. V 36W UV lampe vytvrdnú za 2 minúty a v 9W približne za 5 minút. Gél laky uschnú aj v LED lampe, kde je doba tvrdnutia oveľa kratšia. Je to iba 30 sekúnd. Lepkavosť odstránime pomocou čističa. Takéto lakovanie vydrží približne 2 týždne.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017