Petrolejový gél lak 6 ml

NTN
ID3333
NTN
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak s jemnučkou perleťou, odtieň č.46. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Nanášajte v tenkej vrstve. Ako podklad a vrchnú vrstvu... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak s jemnučkou perleťou, odtieň č.46. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Nanášajte v tenkej vrstve. Ako podklad a vrchnú vrstvu naneste nadlak podlak base top. Výpotok utrite čističom gélu.

Gél lak v skutočnosti

Gél lak nanášajte v dvoch vrstvách tak, aby nezatekal. Zatečený gél lak z kože odstráňte pomarančovým drievkom. Nanášajte ho však ako druhú vrstvu. Ako podklad použite nadlak podlak. Ten použite aj na záver, pre vrátenie lesku. Tvrdne v UV alebo v LED lampe. Lepkavý povlak po uschnutí odstráňte.

skutocnost

Ako vyzerá gél lak v skutočnosti

Stredne hustý gél lak, s ktorým sa dobre pracuje. Je sýtej farby a dobre kryje. Pred nanášaním nesmieme zabudnúť na podkladovú vrstvu. Tou je nadlak podlak, ktorý je číry. Ak chceme mať farbu peknú lesklú, použijeme nadlak podlak aj ako konečnú vrstvu. Jednotlivé vrstvy je nutné nechať poriadne vytvrdnúť. Po každom použití gél laku vložíme ruky do UV lampy alebo LED lampy. V UV lampe, ktorá je 36W je doba tvrdnutia 2 minúty. V 9W lampe je to približne 5 minút a v LED lampe iba 30 sekúnd. Lepkavý povlak na záver odstránime použitím čističa a buničiny.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017