Blog

Ružovo fialový cat eye gél lak 5 ml

LONEL

ID5750
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 26 kusov
Moderný a veľmi zaujímavý gél lak cat eye ružovo fialovej farby s kovovými časticami. Na necht sa aplikuje rovnako ako iné gél laky pomocou priloženého... Celý popis
Naša cena 3.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Moderný a veľmi zaujímavý gél lak cat eye ružovo fialovej farby s kovovými časticami. Na necht sa aplikuje rovnako ako iné gél laky pomocou priloženého štetca. Aby sme docielili výrazný odtieň gél laku potrebujeme tmavý podklad, najlepšie čierny. Cat eye aplikujeme na necht a následne priložíme magnet, ktorým vytvoríme vzor. Takto hotový necht necháme polymerizovať v UV, LED alebo Dual lampe. Na záver prelakujeme nechty UV leskom alebo finishom. Na výber sú magnety s rôznym vzorom, ktorým si vieme vytvoriť rôzne zdobenie.
farba fialová, ružová
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm

Farebný cat eye gél lak aplikujeme na čierny alebo tmavý podklad. Priložíme magnet a chvíľu počkáme. Vytvorený vzor na nechte necháme polymerizovať v lampe. Gél lak na nechty môžeme nechať vytvrdnúť ako v UV lampe, tak aj v Dual lampe. Čas polymerizácie záleží od danej lampy. Na záver gél lak zafixujeme UV leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021