Ružovošedý gél lak 6 ml

NTN
ID3181
NTN
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Farebný gél lak NTN odtieň 23. Veľmi dobre kryje, takže ho stačí naniesť v jednej vrstve. Avšak nezabudnite najprv nechty prebrúsiť, naniesť primer, nadlak... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný gél lak NTN odtieň 23. Veľmi dobre kryje, takže ho stačí naniesť v jednej vrstve. Avšak nezabudnite najprv nechty prebrúsiť, naniesť primer, nadlak podlak a až tak farebný gél lak. Každú vrstvu gél laku je nutné nechať v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Na záver použite pre lesk nechtov opäť nadlak podlak a utriete lepkavý výpotok čističom gélu. Gél lak odstránite z nechtov podobne ako ostatné gél laky, no v tomto prípade je potrebné, nechty zabalené do hliníkovej fólie, vložiť do UV lampy na 5-7 minút.

Jemný ružový gél lak

Gél lak je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Na nechty ho naneste v dvoch tenkých vrstvách spolu s podlakodovou vrstvou. Nechajte vytvrdnúť a pre vrátenie lesku opäť použite nadlak podlak.

ruzovy

Hustota gél laku

Lak na trvácne lakovanie, ktorý schne v UV lampe. Je stredne hustý a nanáša sa jednoducho pomocou štetca, ktorý je vo fľaštičke. Má jemnú ružovú farbu. Nanášame ho ako druhú vrstvu. Ako podklad použijeme číry nadlak podlak. Jednotlivé vrstvy necháme vytvrdnúť buď v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 až 60 sekúnd. Výpotok neutierame, je väzbou pre ďalšiu vrstvu gél laku. Tou je číry nadlak podlak, ktorý dodá nechtom lesk. Po uschnutí utrieme výpotok čističom. Gél lak z nechtov odstránime kozmetickým acetónom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017