Ružový gél lak 6 ml

NTN
ID3360
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Sýty ružový gél lak vhodný na prírodné nechty. Odtieň č. 80. Pred nanesením je potrebné nechty zmatniť a naniesť primer. Nezabudnite použiť aj nadlak podlak,... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýty ružový gél lak vhodný na prírodné nechty. Odtieň č. 80. Pred nanesením je potrebné nechty zmatniť a naniesť primer. Nezabudnite použiť aj nadlak podlak, ktorý vytvára podkladovú vrstvu. Farebný gél lak nanášajte v tenkých vrstvách. Na záver opäť naneste nadlak podlak. Lepkavý výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí gél laku odstráňte až z poslednej vrstvy. Gél laky tvrdnú v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Z nechtov ich odstránite pomocou kozmetického acetónu a hliníkovej fólie s hubkou. Zabalené nechty je potrebné vložiť do UV lampy na 5-7 minút.

Farba v dvoch vrstvách

Farba gél laku je sýto ružová. Naneste ho na prebrúsené nechty v dvoch vrstvách. Ako podkladovú a vrchnú vrstvu použite nadlak podlak. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavý povlak čističom gélu.

farba

Krytie tohto gél laku

Vytvorte si trvácne lakovanie a zároveň spevníte svoje prírodné nechty. Sýty ružový gél lak je stredne hustý. Jednoducho sa nanáša a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho v dvoch vrstvách tak, aby nezatiekol ku kožtičke. Predtým však nezabudnite použiť primer a podkladovú vrstvu, nadlak podlak. Ten použite aj ako poslednú vrstvu pre vrátenie lesku. Ruky, po každej vrstve gél laku, vložte do UV alebo LED lampy. Ak máte 36W lampu, doba tvrdnutia je 2 minúty. Pri 9W lampe je to približne 5 minút a v LED lampe trvá tvrdnutie 30 sekúnd. Výpotok je nutné odstrániť čističom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017