Ružový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3346
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak vhodný aj na spevnenie prírodných nechtov, no môžete ho použiť aj na gélové nechty, alebo akrylové nechty. Odtieň 05. Povrch nechtov najprv zmatnite,... Celý popis
Naša cena 2.79
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak vhodný aj na spevnenie prírodných nechtov, no môžete ho použiť aj na gélové nechty, alebo akrylové nechty. Odtieň 05. Povrch nechtov najprv zmatnite, naneste nail prep a potom primer. Na takto pripravené nechty naneste nadlak podlak a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Potom naneste farebný gél lak v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Gél laky vytvrdnú aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd. Na azáver použite opäť nadlak podlak a lepkavý výpotok, ktorý vznikne pri tvrdnutí utrite čističom gélu.

Farba po uschnutí

Gél lak svetlej ružovej farby. Nanášajte ho na prebrúsené nechty v dvoch tenkých vrstvách. Používajte ho spolu s podkladovou vrstvou. Na záver použite znovu nadlak podlak pre vrátenie lesku.

ruzovy

Reálna farba gél laku po nanesení

Stredne hustý gél lak dobre kryje a po vytvrdnutí má sýtu ružovú farbu. Jednoducho sa nanáša pomocou štetca vo fľaštičke. Na prebrúsené nechty aplikujte primer a použite číry nadlak podlak. Naneste dve tenké farebné vrstvy a na záver znova použite nadlak podlak. Táto záverečná vrstva dodá farbe krásny lesk. Jednotlivé vrstvy je nutné postupne nechať uschnúť buď v UV alebo LED lampe. V LED lampe je doba tvrdnutia iba 30 sekúnd. V 36W UV lampe to trvá dlhšie, a to 2 minúty. Ak máte iba 9W UV lampu, ruky v nej nechajte približne 5 minút. Po uschnutí utrite lepkavý povlak pomocou čističa.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017