Ružový LED gél lak 6 ml

NTN
ID3231
NTN
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Odtieň č.78. Ako podklad a na záver aj ako poslednú vrstvu použite base top od NTN. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, ale ak máte LED lampu, tak v nej... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Odtieň č.78. Ako podklad a na záver aj ako poslednú vrstvu použite base top od NTN. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, ale ak máte LED lampu, tak v nej vytvrdne za 30 sekúnd. Lepkavosť, ktorá sa vytvorí pri tvrdnutí v lampe utriete čističom gélu. Každú nanesenú vrstvu je potrebné dať vytvrdnúť do UV alebo LED lampy. V prípade odstránenia gél laku z nechtov použite odstraňovač gél laku a hliníkovú fóliu s hubkou. Pred zabalením nechty jemne zdrsnite pilníkom a zabalené vložte do UV lampy na 5-7 minút.

Farba v dvoch vrstvách

Gél lakom spevníte svoje prírodné nechty. Naneste ho na nechty v dvoch vrstvách spolu s podkladovou vrstvou. Farba tohto gél laku je ideálna na letné zdobenie. Gél lak je s výpotkom, čo znamená, že po vytvrdnutí ho musíte odstrániť.

farba

Aká je farba v skutočnosti

Stredne hustý gél lak na trvácne lakovanie, ktoré vydrží približne dva týždne. Má sýtu ružovo červenú farbu. Použite ho spolu s čírym nadlakom podlakom, ktorý použijete aj ako konečnú vrstvu na vrátenie lesku. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal ku kožtičke. Po zatečení ho z kože odstráňte. Tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd. Po uschnutí sa na nechtoch vytvára lepkavý výpotok, ktorý je potrebné očistiť pomocou čističa gélu. Gél lak odstránite kozmetickým acetónom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017