Sivý gél lak 6 ml

NTN
ID3845
NTN
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Šedý gél lak, NTN č.153 na jednofarebné nechty. Na pripravené nechty s tenkou vrstvou nadlaku podlaku, naneste v 2-3 vrstvách farebný gél lak. Každá vrstva... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Šedý gél lak, NTN č.153 na jednofarebné nechty. Na pripravené nechty s tenkou vrstvou nadlaku podlaku, naneste v 2-3 vrstvách farebný gél lak. Každá vrstva musí vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30-60 sekúnd. Na záver naneste opäť nadlak podlak a lepkavý výpotok, ktorý vznikol pri tvrdnutí gél laku odstráňte čističom gélu.

Ako vyzerá po uschnutí

Gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Dbajte na to, aby pri nanášaní na nechty nezatekal ku kožičke.  Používajte ho spolu s nadlakom podlakom.  Ten slúži ako podkladová a zároveň vrchná vrstva.  Gél lak z nechtov odstránite kozmetickým acetónom. 

po uschnuti

Hustota a krycia schopnosť gél laku

Tento gél lak je stredne hustý a jednoducho sa nanáša pomocou štetca, ktorý je vo fľaštičke. Je dostatočne pigmentovaný a dobre kryje. Pred nanášaním použite primer a číry nadlak podlak. Naneste farebnú vrstvu a na záver, aby ste vrátili farbe lesk, použite znovu nadlak podlak. Všetky nanesené vrstvy musíte postupne nechať vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Ak máte 36W UV lampu, gél lak v nej vytvrdne za 2 minúty. V 9W lampe je doba tvrdnutia približne 5 minút a v LED lampe iba 30 sekúnd. Lepkavosť, ktorá sa po vybratí z lampy vytvorí na povrchu nechtov, odstráňte čističom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017