Slivkový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID4540
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Slivkovo fialový gél lak určený na spevnenie a trvácne lakovanie nechtov. Odtieň číslo 101. Vhodný do UV lampy, LED lampy, aj dual lampy. čas tvrdnutia... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Slivkovo fialový gél lak určený na spevnenie a trvácne lakovanie nechtov. Odtieň číslo 101. Vhodný do UV lampy, LED lampy, aj dual lampy. čas tvrdnutia je v UV lampe 2 minúty a v LED aleboo dual lampe 30 až 60 sekúnd. Odporúčame nanášať v tenkých vrstvách a spolu s nadlakom podlakom. Pre dlhšiu životnosť je dobré nechty prebrúsiť, odmastiť, naniesť primer a až potom nadlak podlak, ktorý tvrdne v lampe. lepkavý výpotok neutierajte a naneste farebnú vrstvu. Gél lak nanášame v tenkých vrstvách, ktoré po vytvrdnutí môžeme podľa potreby zopakovať. Lepkavý film po vytvrdnutí neutierame. Urobíme tak až po vytvrdnutí záverečnej vrstvy nadlaku podlaku. Použijeme na to buničinu navlhčenú cleanerom.

Farba po uschnutí

Gél lak v tejto farbe vyzerá na nechtoch zaujímavo. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách, aby nezatekal ku kožičke. Každú z nich potom nechajte vytvrdnúť v lampe. Pre vrátenie lesku použite nadlak podlak. Takéto lakovanie vydrží na nechtoch oveľa dlhšie.

Farba po uschnutí

Krásne upravené a pevné nechty docielime týmto gél lakom. Jeho aplikácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Vďaka svojej konzistencii a dobrej pigmentácii postačí gél lak naniesť v dvoch vrstvách. Ako základnú vrstvu použijeme nadlak podlak a vložíme do UV lampy na 2 minúty. Následne začneme s farebným gél lakom minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť. Výpotok, ktorý vznikne po vytvrdnutí, zotierame až z poslednej záverečnej vrstvy. Nadlak podlak alebo vrchný lesk nanesieme na záver v tenučkej vrstve a necháme vytvrdnúť.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017