Staroružový metalický gél lak 15 ml

CHARBONNE
ID3478
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Géllak vhodný na spevnenie prirodzených nechtov. Nechty najprv zmatnite brúsnym blokom, potom naneste nail prep a primer. Na takto pripravené nechty aplikujte... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Géllak vhodný na spevnenie prirodzených nechtov. Nechty najprv zmatnite brúsnym blokom, potom naneste nail prep a primer. Na takto pripravené nechty aplikujte tenkú vrstvu nadlaku podlaku a nechajte vytvrdnúť. Tak v 2 tenkých vrstvách naneste farebný gél lak a na záver opäť nadlak podlak. Každá vrstva gél laku musí vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Lepkavý výpotok utrite čističom gélu.

Perleť v gél laku

Strieborná perleť v tomto gél laku vytvára pekný lesk. Gél lak nanášajte na nechty opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane, z kože ho odstráňte pomarančovým drievkom. Na nechty ho nanášajte spolu s nadlakom podlakom.  Ten použite ako podkladovú a zároveň vrchnú vrstvu pre vrátenie lesku. 

perlet

Konzistencia gél laku

Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Gél lak má dlhú životnosť, neolupuje sa a nepraská. Vydrží 7 až 14 dní. Pred nanesením je potrebné necht jemne prebrúsiť pilníkom, odmastiť cleanerom a potrieť primerom. Potom pokračujeme nanesením nadlaku podlaku, ktorý dáme vytvrdúť do UV lampy na 2 minúty. Následne nanášame farebný gél lak v dvoch vrstvách. Nanášame ho opatrne a precízne, aby nezatiekol. Ako poslednú vrstvu aplikujeme nadlak podlak, čím celé lakovanie zafixujeme.

O tovare

farba ružová
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018