Strieborno šampanský glitrový gél lak 6 ml

NTN
ID3842
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Mliečny biely gél lak so striebornými trblietkami, ktoré odrážajú svetlo aj jemne do žltej. Značka NTN odtieň č.130. Trblietok je v gél laku veľa a po... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Mliečny biely gél lak so striebornými trblietkami, ktoré odrážajú svetlo aj jemne do žltej. Značka NTN odtieň č.130. Trblietok je v gél laku veľa a po nanesení 2-3 vrstiev nebude podklad vidno. Pri aplikácii je potrebné nechty zmatniť, naniesť nail prep a primer, a tiež použiť nadlak podlak. Farebný gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30-60 sekúnd. Výpotok odstránite čističom gélu.

Ako vyzerá tento gél po nanesení

Tento gél lak je mliečny a obsahuje strieborné a zlaté trblietky. Po nanesení dvoch vrstiev prekryje aj podkladovú farbu nechta. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe a pomocou čističa odstráňte výpotok.

ako vyzera

Glitrový gél lak nanesený v dvoch vrstvách

Spravte si trvácne lakovanie nechtov pomocou gél laku. Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov, môžete ho však použiť aj na gélové. Nanášajte ho v dvoch vrstvách tak, aby nezatekal. Používajte ho spolu s podkladovou vrstvou, ktorou je nadlak podlak. Túto číru vrstvu použite tiež na záver. Dodáte tak farbe pekný lesk. Všetky nanesené vrstvy je potrebné nechať vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Použitím 36W UV lampy jednotlivé vrstvy uschnú za 2 minúty. V LED lampe je doba tvrdnutia kratšia, a to iba 30 sekúnd. Nechty sú po vytvrdnutí lepkavé. Tento povlak odstránite pomocou čističa gélu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017