Strieborný metalický gél lak 6 ml

NTN
ID3843
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Svetlý strieborný gél lak NTN odtieň 129, s jemnými farebnými odleskami. Pre aplikáciu je potrebné použiť aj nadlak podlak, ktorý vytvorí väzbu medzi nechtom... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlý strieborný gél lak NTN odtieň 129, s jemnými farebnými odleskami. Pre aplikáciu je potrebné použiť aj nadlak podlak, ktorý vytvorí väzbu medzi nechtom a gél lakom a chráni necht pred vplyvom pigmentov. Na túto podkladovú vrstvu naneste farebný gél lak v 2-3 tenkých vrstvách a nechajte v UV lampe 2 minúty. V LED lampe vytvrdne gél lak za 30-60 sekúnd. Na záver použite opäť nadlak podlak a výpotok utrite čističom gélu.

Dve vrstvy gél laku

Tento gél lak nanášajte v dvoch vrstvách. Dbajte na to, aby nezatel ku kožičke. Použite ho spolu s podkladovou aj záverečou vrstvou, nadlakom podlakom. Tvrdne v UV alebo v LED lampe. Po vytvrdnutí odstráňte výpotok. 

dve vrstvy

Ako sa s ním pracuje

Gél lak je ideálne riešenie na spevnenie našich prírodných nechtov. Je však vhodný aj na maľovanie gélových. Je stredne hustý a dobre sa nanáša. Používame ho spolu s primerom a podkladovou vrstvou, nadlakom podlakom. Farebný gél lak nanesieme v dvoch tenkých vrstvách. Nesmieme zabudnúť na záverečnú vrstvu, tou je znova číry nadlak podlak. Vďaka nemu sa budú nechty krásne lesknúť. Každú vrstvu gél laku musíme nechať uschnúť v UV alebo LED lampe. Ak máme UV lampu, ktorá je 36W, jednotlivé vrstvy v nej vytvrdnú za 2 minúty. V LED lampe to trvá iba 30 sekúnd. Výpotok po vytvrdnutí odstránime čističom. Odstránenie tohto celého zdobenia je jednoduché vďaka kozmetickému acetónu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017