Svetlo modrý gél lak 6 ml

NTN
ID3334
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak NTN odtieň č. 140. Nanášajte v tenkých vrstvách. V UV lampe nechajte vtvrdnúť 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Ako podkladovú vrstvu použite... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak NTN odtieň č. 140. Nanášajte v tenkých vrstvách. V UV lampe nechajte vtvrdnúť 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Ako podkladovú vrstvu použite base top, ktorý využijete zároveň aj ako záverečnú vrstvu pre lesk nechtov. Výpotok utrite čističom gélu.

Farba po vytvrdnutí

Gél lak je nanesený na mliečny typ v dvoch vrstvách. Po vytvrdnutí je svetlo modrej farby. Nanášajte ho spolu s podkladovou vrstvou a pre vrátenie lesku na záver použite číry nadla podlak.

farba

Ako sa s ním pracuje

Pomocou tohto laku spevníte svoje prírodné nechty. Môžete ho však použiť aj na maľovanie a zdobenie gélových. Je stredne hustý a jednoducho sa nanáša. Ako podklad použite číry nadlak podlak, naneste farebnú vrstvu a opäť použite číry gél lak. Jednotlivé vrstvy musíte nechať postupne vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 až 60 sekúnd. Po uschnutí odstráňte lepkavosť pomocou čističa gélu a buničiny. Odtieň modrej je vhodný na letné obdobie. Nanášajte ho v tenkých vrstvách.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017