Svetlý zelený gél lak 6 ml

NTN
ID3357
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 8 kusov
Odtieň S520. Vhodný na prírodné aj gélové nechty. Prírodné nechty spevní. Nechty je potrebné zmatniť. Ako podklad použite nadlak podlak. Farebný gél lak... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 10% 0.30
Naša cena 2.69
Zľava platí do 12.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Odtieň S520. Vhodný na prírodné aj gélové nechty. Prírodné nechty spevní. Nechty je potrebné zmatniť. Ako podklad použite nadlak podlak. Farebný gél lak nanášajte v tenkých vrstvách. Ak nieje nutné nechty prebrúsiť, tak výpotok neutierajte. Na záver naneste opäť nadlak podlak, pre lesk nechtov. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo ak máte LED lampu tak postačí 30 sekúnd. Výpotok utrite z poslednej vrstvy pomocou čističa gélu.

Jasná farba gél laku

Gél lak je krásnej zelenej farby. Farba je ideálna na letné zdobenie nechtov. Nanášajte ho na prebrúsené nechty v dvoch tenkých vrstvách. Po vytvrdnutí odstráňte výpotok.

jasna farba

Konzistencia tohto gél laku

Ak sú vaše nechty slabé, gél lak je skvelé riešenie ako ich spevniť. Navyše ich budete mať pekne upravené 7 až 14 dní. Povrch nechtov je potrebné zmatniť brúsnym blokom a aplikovať primer. Netreba zabúdať ani na podklad. Na to použite číry nadlak podlak, ktorý tvrdne v UV lampe. Naneste tenkú farebnú vrstvu tak, aby nezatekala ku kožtičke. Ak sa tak stane, kožu očistite. Čírou konečnou vrstvou vrátite farbe lesk. Tvrdnutie v 36W UV lampe potrvá 2 minúty, v 9W lampe sa doba tvrdnutia predĺži na 5 minút. Gél laky tvrdnú aj v LED lampe, kde doba tvrdnutia je 30 sekúnd. Lepkavý výpotok odstránite pomocou čističa.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017