Blog

Tmavo hnedý gél lak s perleťou 15 ml

CHARBONNE

ID4009
CHARBONNE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme už len 2 kusy
Metalický gél lak, vhodný na spevnenie prírodných nechtov ale aj na gélové nechty. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd. Nanášajte ho... Celý popis
Bežná cena 7.99 €
Ušetríte 38% 3.00 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 23.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Metalický gél lak, vhodný na spevnenie prírodných nechtov ale aj na gélové nechty. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd. Nanášajte ho v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Ako podkladovú vrstvu použite nadlak podlak alebo číry BIO gél. Záverečnou vrstvou je opäť nadlak podlak, ktorý dodá nechtom lesk.
výška 7 cm
šírka 2.5 cm
dĺžka 2.5 cm
farba hnedá
objem 15 ml
štítok Výpredaj

Perleťový gél lak

Gél lak s jemnou perleťou vyzerá na nechtoch zaujímavo. Nanášajte ho v dvoch tenších vrstvách. Ako podkladovú vrstvu použite nadlak podlak.  Ten použite aj na záver pre vrátenie lesku. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Gél lakom spevníte prírodné nechty a navyše budú pekne upravené 7 až 14 dní. 

perlet

Farba a hustota gélu

Gél lak je vhodný na prírodné ale aj gélové nechty. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Na prírodnom nechte výdrží 7 až 14 dní, nepraská a neolupuje sa. Tvrdne v LED alebo v UV lampe. Pred nanesením gél laku si necht jemne prebrúsime a odmastíme. Nanesieme nadlak podlak, ktorý dáme do LED lampy na 30 sekúnd. Potom pokračujeme lakovaním hnedého gél laku v dvoch vrstvách. Na záver lakovanie zafixujeme vrchným leskom. Lakovanie odstránime kozmetickým acetónom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020