Tyrkysový gél lak 15 ml

CHARBONNE
ID3475
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Kvalitný gél lak, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe tvrdne 30 sekúnd. Ako podklad je potrebné nechty prebrúsiť, naniesť primer a použiť... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný gél lak, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe tvrdne 30 sekúnd. Ako podklad je potrebné nechty prebrúsiť, naniesť primer a použiť nadlak podlak. Farebný gél lak nanášajte v 2-3 tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte v UV lampe vytvrdnúť. Lepkavý výpotok môžete odstrániť čističom gélu.

Farba po vytvrdnutí

Gél lak má sýtu tyrkysovú farbu. Nanášajte ho na nechty v dvoch tenších vrstvách. Ako podkladovú vrstvu použite nadlak podlak. Ten zároveň naneste aj ako konečnú vrstvu. Dodá farbe lesk. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Lepkavý výpotok očistíte pomocou čističa gélu.

po vytvrdnuti

Ako aplikovať gél lak

Je silne pigmentovaný preto má dobrú kryciu schopnosť. Nanáša sa jednoducho lebo je stredne hustý. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Gél lak vydrží 7 až 14 dní. Pred lakovaním si nechty jemne prebrúsime pilníkom, aby lak dobre držal. Nechty odmastíme a na špičku aplikujeme primer. Prv si nanesieme nadlak podlak a dáme do UV lampy na 2 minúty. Tak začneme lakovať s farebným UV gélom. Aplikujeme minimálne 2 vrstvy. Za každým dávame do UV lampy vytvrdnúť. Lakovanie fixujeme vrchným leskom.

O tovare

farba modrá
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018