Tyrkysový gél lak 6 ml

NTN
ID4392
NTN
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Jasný tyrkysový gél lak, odtieň č.11. Vyvinutý pre spevnenie prirodzených nechtov a trvácne lakovanie. Tvrdne v UV lampe, ale pred nanesením je potrebné... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jasný tyrkysový gél lak, odtieň č.11. Vyvinutý pre spevnenie prirodzených nechtov a trvácne lakovanie. Tvrdne v UV lampe, ale pred nanesením je potrebné dodržať postup, aby lakovanie vydržalo čo najdlhšie. Svoje nechty prebrúste jemným brúsnym blokom. Tak naneste nail prep, aby ste odstránili mastnotu a naň primer, aby vznikla pevnejšia väzba medzi nechtom a gél lakom. Tak môžete pristúpiť k podkladovej vrstve, ktorou je nadlak podlak. Je to prípravok 2 v 1 ktorý tvrdne v lampe 2 minúty a používa sa ako podklad a na záver aj ako vrchná vrstva. Po jeho vytvrdnutí aplikujte v tenkej vrstve petrolejový gél lak. Vložte do UV lampy na 2 minúty, alebo ak máte LED lampu tak na 30-60 sekúnd. Farebnú vrstvu môžete zopakovať 2 až 3 krát. Tak naneste spomínaný nadlak podlak a po vytvrdnutí utrite lepkavosť cleanerom.

Gél lak po vytvrdnutí

Farba tohto gél laku je sýta tyrkysová. Lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách, pričom každú z nich necháte poriadne vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Nezabudnite použiť nadlak podlak, ktorý slúži ako podkladová a zároveň vrchná vrstva pre vrátenie lesku. Dbajte na to, aby gél lak nezatekal ku kožičke. Ak zatečie, odstráňte ho pomarančovým drievkom a až tak nechajte vytvrdnúť. Lepkavý povlak odstráňte až z poslednej vrstvy. Takéto trvácne lakovanie vydrží 7 -14 dní. 

gel lak po vytvrdnuti

Na trvácne lakovanie je ideálny aj tento gél lak. Má peknú svetlo tyrkysovú farbu. Lakujeme ho spolu s nadlakom podlakom. Gél lak vytvrdne v UV lampe za 2 minúty a v LED lampe za 30 sekúnd. Na vopred prebrúsené nechty aplikujeme nail prep, ktorým necht odmastíme. Pokračujeme primerom, ten necháme chvíľku pôsobiť. V tenkej vrstve nanesieme nadlak podlak a vložíme do lampy. Po vytvrdnutí aplikujeme farebný gél lak tiež v tenkej vrstve a vložíme do lampy. Na záver opäť aplikujeme nadlak podlak a necháme vytvrdnúť. Cleanerom odstránime výpotok a aplikujeme olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017