Zelený gél lak 6 ml

NTN
ID3332
NTN
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak na trvácne lakovanie nechtov. Odtieň č. 63. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, no vytvrdne i v LED lampe za 30 sekúnd. Ako podklad a potom aj ako záverečnú... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 17% 0.50
Naša cena 2.49
Zľava platí do 16.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak na trvácne lakovanie nechtov. Odtieň č. 63. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, no vytvrdne i v LED lampe za 30 sekúnd. Ako podklad a potom aj ako záverečnú vrstvu použite base top. Výpotok utrite čističom gélu.

Dve vrstvy gél laku

Gél lak spevní vaše prírodné nechty. Nanášajte ho v dvoch vrstvách a nechajte poriadne vytvrdnúť. Nezabudnite však použiť aj podkladovú vrstvu, nadlak podlak.  Ten slúži zároveň aj ako konečná vrstva pre vrátenie lesku.  Gél lak z nechtov odstránite kozmetickým acetónom. 

dve vrstvy

 

Gél lak v dvoch vrstvách

Je sýtej zelenej farby. Nanášajte ho v dvoch vrstvách na prírodné alebo gélové nechty. Dbajte na to, aby nezatekal ku kožičke. Pri zatečení si pomôžte pomarančovým drievkom a z kože ho odstráňte. Je dôležité ho použivať spolu s primerom a podkladom. Na výpotok číreho podkladu naneste 2 tenké farebné vrstvy. Po každej vrstve vložte ruky do UV lampy. Aby ste dosiahli lesk, na záver použite opäť nadlak podlak ako konečnú vrstvu. V LED lampe je tvrdnutie gél lakov rýchle. Trvá to iba 30 sekúnd. V 36W UV lampe uschnú za 2 minúty. Lepkavosť odstránite použitím čističa. Pomocou kozmetického acetónu odstránite gél lak z nechtov úplne.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017