Žltý gél lak 6 ml

NTN
ID3356
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak odtieň S100 na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak zároveň nechty spevní. Nechty je potrebné zmatniť, naniesť primer a priesvitný gél lak nadlak... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak odtieň S100 na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak zároveň nechty spevní. Nechty je potrebné zmatniť, naniesť primer a priesvitný gél lak nadlak podlak. Nechajte v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty a tak nanášajte farebný gél lak. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Na záver naneste opäť nadlak podlak a utrite lepkavý výpotok čističom gélu. Gél lak tvrdne aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd.

Sýtosť gél laku

Výrazná žltá farba je ideálna na leto. Má dobrú kryciu schopnosť. Naneste dve tenké vrstvy farebného gél laku a pre lesk použite na záver nadlak podlak. 

sytost

Krycia schopnosť a zobrazenie farby

Gél lak je stredne hustý a jednoducho sa s ním pracuje. Má dobrú kryciu schopnosť. Po uschnutí je sýtej žltej farby. Ideálny na leto. Na prebrúsené nechty aplikujte primer a nadlak podlak. Pre výraznejšiu farbu naneste farebný gél lak v dvoch vrstvách. Ako konečnú vrstvu použite číry nadlak podlak. Vrátite tak farbe lesk. Každú nanesenú vrstvu je nutné nechať uschnúť v UV lampe alebo v LED lampe. Ak máte 36W UV lampu, doba tvrdnutia je 2 minúty. Pod LED svetlom je tvrdnutie rýchlejšie. Potrvá to iba 30 sekúnd. Lepkavý povlak odstráňte čističom a buničinou.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017