Zlupovací LED UV gél lak ružovofialový 15 ml


ID2507

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 03/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Meniaci gél lak peel off. Farbu mení podľa dopadu svetla ako chameleón gély. Základná farba je perleťová tmavoružová s odleskom do modrofialova. Zlupovací gélový lak sa nanáša na odmastené nechty, ktoré sa pred aplikáciou neprebrusujú. Nepoužívajte primer ani nadlak a podlak a farebný gél lak môžete jednoducho z nechtov odstrániť bez použitia acetónu. Nechty najprv odmastnite a tak naneste peel off gél lak. Ten nechajte v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Môžete ho naniesť v dvoch vrstvách. Výpotok utrite čističom gélu. trvácnosť je cca 14 dní. Zlupovací gél lak odstránite z nechtov pomocou pomarančového drievka, ktorým ho zlúpnete.

Ako gél lak aplikovať

Gél lak sa mení závislosti od svetla. Má jemnú perleť vďaka ktorej sa odtieň laku mení do ružovo fialova. Lak nanesieme na prebrúsené a odmastené nechty. Nie je potrebný primer ani základná vrstva nadlaku podlaku. Nanesieme ho rovno na necht minimálne v dvoch vrstvách. Gél lak dávame do UV alebo LED lampy vytvrdnúť. Potom môžme naniesť vrchný lesk. Na odstránenie tohto gél laku nie je potrebný odstraňovač. Dá sa zlúpiť pomocou pomarančového drievka.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017