Blog

Bordový glitrový UV gél 5 ml


ID1863
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 7 kusov
Číry UV gél s farebnými glitrami. Gél tvrdne v UV lampe 2-3 minúty. Po vytvrdnutí sa vytvára na povrchu lepkavý výpotok. Výpotok očistite čističom gélu. Celý popis
Naša cena 2.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Číry UV gél s farebnými glitrami. Gél tvrdne v UV lampe 2-3 minúty. Po vytvrdnutí sa vytvára na povrchu lepkavý výpotok. Výpotok očistite čističom gélu.
farba ružová
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

UV gél s glitrami

Číry UV gél s glitrami je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho plochým štetcom tak, aby nezatiekol ku kožičke. Zatečený gél odstráňte ešte pred vložením rúk do UV lampy. Pred použitím je potrebné gél premiešať. Nechty zafixujte vrchným UV gélom a výpotok odstráňte čističom. 

glitre

Hustota a krytie tohto UV gélu

UV gél je stredné hustý a obsahuje bordové trbietky. Pred použitím je potrebné ho poriadne premiešať štetcom alebo pomarančovým drievkom. Trblietky sa zvyknú usadiť na dne téglika. Na necht nanášame v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty a v 9W lampe na 4-5 minúty. UV gél je mierne krycí. Na záver ako konečnú vrstvu nanesieme vrchný gél, lesk. Kožtičku potrieme olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020