Blog

Číry UV gél so zlatými glitrami 5 ml


ID1043
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 9 kusov
Priesvitný UV gél s glitrami. Tvrdne len v UV lampe, preto sa s ním dobre pracuje a nemusíte sa báť, že gél zaschne počas práce. Celý popis
Naša cena 2.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný UV gél s glitrami. Tvrdne len v UV lampe, preto sa s ním dobre pracuje a nemusíte sa báť, že gél zaschne počas práce.
štítok Novinka
farba zlatá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Glitrový gél v skutočnosti

UV gél nanesený na mliečnom tipe. Je to číry gél so zlatými glitrami. Je hustý a pri práci nezateká. Nanášajte ho na vymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách. Gél pred použitím premiešajte pomocou pomarančového drievka. Na záver použite vrchný UV gél, ktorým vrátite farbe lesk. 

skutocnost

Ako naniesť zlatý glitrový UV gél

Pred použitím je vhodné gél premiešať, pretože glitre sa môžu usadiť na dne. Keďže je to číry gél s glitrami, tak neprekrývapodkladovú farbu. Používa sa skôr na oživenie jednofarebných nechtov. Ak chcete mať viac glitrov, tak vrstvu môžete opakovať viackrát. Tento glitrový UV gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty. V 9W lampe je vhodné ho nechať 4-5 minút. Po vytvrdnutí gélu ostáva povrch lepkavý. Túto lepkavosť utrite čističom gélu, len ak potrebujete nechty prebrúsiť. Ak ich nebudete brúsiť, tak lepkavosť nechajte a naneste vrchný UV gél.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020