Blog

Strieborný glitrový UV gél 5 ml


ID1044
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Priesvitný UV gél so striebornými glitrami. Odporúčame použiť ako strednú vrstvu. Gél je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe. Celý popis
Naša cena 2.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný UV gél so striebornými glitrami. Odporúčame použiť ako strednú vrstvu. Gél je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe.
štítok Novinka
farba strieborná
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Glitrový gél po vytvrdnutí

Číry UV gél so striebornými glitrami. Na nechtoch sa po vytvrdnutí pekne leskne. Pred použitím ho premiešajte aby glitre neostali usadené. Na nechty ho nanášajte v dvoch vrstvách. Gél je hustý a dobre sa s ním pracuje. Pri nanášaní nezateká. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. 

gel

Ako sa nanáša tento gél

Číry UV gél so striebornými glitrami. Pred nanášaním ho premiešajte, aby v ňom neostali usadené glitre. Urobiť tak môžete pomocou pomarančového drievka. Naneste ho na vymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy gélu dajte vytvrdnúť do UV lampy na 2 minúty. V prípade 9W UV lampy nechajte tvrdnúť 5 minút. Tento UV gél je s výpotkom. Po vytvrdnutí ho však neutierajte, vytvorí sa tým väzba pre vrchnú vrstvu UV gélu. Vrchný gél vráti nechtom lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020