Blog

Biely perleťový akryl 7 ml


ID3098
Vašu objednávku oošleme hneď v stredu Máme posledné 3 kúsky
Perleťový akryl na modelovanie i zdobenie nechtov. Nutnosťou je použitie acrylic liquidu, ktorý z akrylového prášku vytvorí hmotu tvrdnúcu na vzduchu.... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Perleťový akryl na modelovanie i zdobenie nechtov. Nutnosťou je použitie acrylic liquidu, ktorý z akrylového prášku vytvorí hmotu tvrdnúcu na vzduchu. Namočte štetec do liquidu a potom do akrylu a z vytvorenej guličky modelujte necht či ozdoby.
farba biela
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Perleťové zdobenie

Perleťový prášok vhodný na zdobenie alebo modelovanie nechtov a 3D ozdôb. Akryl je potrebné zmiešať s liquidom, aby sme vytvorili hmotu na modelovanie. Štetec namočíme do liquidu a následne do prášku. Na konci štetca vznikla hrudka, ktorou môžeme nechty ľahko vymodelovať. Je potrebné, aby sme pracovali rýchlo. Akryl schne na vzduchu. Nechty na záver môžeme zafixovať vrchným lakom. 

perletove zdobenie

Luxusný biely akrylový púder s perleťou. Je vhodný na modelovanie a zdobenie svadobných nechtov, na tvorbu nail artu a 3D zdobenie. Púder po zmiešaní s liquidom nemení farbu. Je silne pigmentovaný. Aplikujeme ho pomocou štetca z prírodného vlasu. Schne na vzduchu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020