Blog

Červený akryl s farebnými glitrami 7 ml


ID4489
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Ružovo červený akryl, v ktorom sú drobné glitre s rôznymi odleskami zlatej, ružovej a fialovomodrej. Tento prášok má po zmiešaní s liquidom sýtejšiu farbu... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo červený akryl, v ktorom sú drobné glitre s rôznymi odleskami zlatej, ružovej a fialovomodrej. Tento prášok má po zmiešaní s liquidom sýtejšiu farbu a schne na vzduchu. Môžete ním vytvárať zdobenia, ozdoby ale aj využiť na jednofarebné nechty. Štetec namočte do liquidu a potom do akrylu. Vzniknutú hmotu tvarujte podľa potreby a zdobenia.
farba červená
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Zdobenie

Farebný akryl krásnej jasno červenej farby s jemnými glitrami. Aby bol púder použiteľný, je potrebné ho zmiešať s acrylic liquidom. Aplikujte ho pomocou štetca. Ponorte štetec do liquidu a roztláčaním ho naneste na necht. Schne na vzduchu, takže nepotrebujete UV lampu. Na záver ho zafixujte vrchným lakom.

Zdobenie

Krásny jasno červený akryl obsahuje aj jemné glitre. Tie sú rôzne zfarbené. Farebný akryl používame spolu s liquidom, pomocou ktorého vytvoríme akrylovú hmotu. Túto hmotu roztláčame po nechte pomocou štetca. Najvhodnejší je štetec s prírodným vlasom. Akryl schne na vzduchu, preto nie je potrebná žiadna UV ani LED lampa.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020