Blog

Číry akryl so zlatými glitrami 7 ml


ID3467
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Priesvitný akryl so zlatými úlomkami rôznych tvarov a veľkostí. Používajte ho spolu s acrylic liquidom. Vzniknutá hmota tvrdne na vzduchu, preto je potrebné... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný akryl so zlatými úlomkami rôznych tvarov a veľkostí. Používajte ho spolu s acrylic liquidom. Vzniknutá hmota tvrdne na vzduchu, preto je potrebné pracovať rýchlo.
štítok Novinka
farba zlatá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Zdobenie akrylovým púdrom

Číry prášok obsahuje zlaté čiastočky, ktoré sa na slnku krásne lesknú. Aby sa prášok dal naniesť na nechty, je potrebné ho zmiešať spolu s liquidom. Štetcom namočeným v liquide naberte malé množstvo akrylu. Vytvorila sa hrudka, ktorú možete roztláčať a takto nechty modelovať. S akrylom musíte pracovať rýchlo. Schne na vzduchu, takže k nemu nepotrebujete UV lampu. Vďaka akrylu môžete nechty predĺžiť alebo vytvárať 3D ozdoby. Na záver použite vrchný lak. 

zdobenie akrylom pudrom

Je to číry púder s úlomkami zlatej farby. Vhodný na ozdobenie špičky a spestrenie nechtov rôznym zdobením. Aplikujeme ho rovnako ako iné akrylové púdre, pomocou štetca a liquidu. Vzniknutú hmotu modelujeme rýchlo aby nezaschla.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020