Číry akryl so zlatými glitrami 7 ml


ID3467
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Priesvitný akryl so zlatými úlomkami rôznych tvarov a veľkostí. Používajte ho spolu s acrylic liquidom. Vzniknutá hmota tvrdne na vzduchu, preto je potrebné... Celý popis
Naša cena 1.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný akryl so zlatými úlomkami rôznych tvarov a veľkostí. Používajte ho spolu s acrylic liquidom. Vzniknutá hmota tvrdne na vzduchu, preto je potrebné pracovať rýchlo.

Zdobenie akrylovým púdrom

Číry prášok obsahuje zlaté čiastočky, ktoré sa na slnku krásne lesknú. Aby sa prášok dal naniesť na nechty, je potrebné ho zmiešať spolu s liquidom. Štetcom namočeným v liquide naberte malé množstvo akrylu. Vytvorila sa hrudka, ktorú možete roztláčať a takto nechty modelovať. S akrylom musíte pracovať rýchlo. Schne na vzduchu, takže k nemu nepotrebujete UV lampu. Vďaka akrylu môžete nechty predĺžiť alebo vytvárať 3D ozdoby. Na záver použite vrchný lak. 

zdobenie akrylom pudrom

Je to číry púder s úlomkami zlatej farby. Vhodný na ozdobenie špičky a spestrenie nechtov rôznym zdobením. Aplikujeme ho rovnako ako iné akrylové púdre, pomocou štetca a liquidu. Vzniknutú hmotu modelujeme rýchlo aby nezaschla.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018