Modro zlatý akryl s trblietkami 7 ml


ID4491
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Glitrový modrý akryl s fialovým leskom a s väčšími zlatými kúskami. Tento akrylový prášok je nutné miešať s liquidom, aby sme vytvorili hmotu, ktorá tvrdne... Celý popis
Naša cena 1.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Glitrový modrý akryl s fialovým leskom a s väčšími zlatými kúskami. Tento akrylový prášok je nutné miešať s liquidom, aby sme vytvorili hmotu, ktorá tvrdne na vzduchu. Z tejto hmoty potom modelujeme ozdoby, alebo zdobenia. Môžeme ho použiť aj na celú plochu nechta, čím dosiahneme pútavý efekt.

Zdobenie akrylom

Modrý glitrový akryl s malými úlomkami v zlatej farbe, na nechtoch zažiari. Je vhodný na zafarbenie špičky alebo na vytváranie rôznych 3D ozdôb. Je potrebné ho zmiešať s acrylic liquidom. Následne ho naniesť na necht pomocou štetca. Akryl schne voľne na vzduchu, takže s ním musíte pracovať rýchlo. Vrchným lakom na záver  vrátite farbe lesk.

Zdobenie akrylom

Číry akryl s rôznymi glitrami a úlomkami rôznych farieb. Je vhodný na špičku nechtu, celoplošne alebo na rôzne zdobenie ako spestrenie nechtov. Akrylový prášok vždy miešame spolu s liquidom, pomocou ktorého vznikne hmota, s ktorou pracujeme. Štetcom modelujeme akrylovú hmotu rýchlo, pretože akryl počas modelovania tvrdne.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018