Blog

Modro zlatý akryl s trblietkami 7 ml


ID4491
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Glitrový modrý akryl s fialovým leskom a s väčšími zlatými kúskami. Tento akrylový prášok je nutné miešať s liquidom, aby sme vytvorili hmotu, ktorá tvrdne... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Glitrový modrý akryl s fialovým leskom a s väčšími zlatými kúskami. Tento akrylový prášok je nutné miešať s liquidom, aby sme vytvorili hmotu, ktorá tvrdne na vzduchu. Z tejto hmoty potom modelujeme ozdoby, alebo zdobenia. Môžeme ho použiť aj na celú plochu nechta, čím dosiahneme pútavý efekt.
farba modrá, zlatá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Zdobenie akrylom

Modrý glitrový akryl s malými úlomkami v zlatej farbe, na nechtoch zažiari. Je vhodný na zafarbenie špičky alebo na vytváranie rôznych 3D ozdôb. Je potrebné ho zmiešať s acrylic liquidom. Následne ho naniesť na necht pomocou štetca. Akryl schne voľne na vzduchu, takže s ním musíte pracovať rýchlo. Vrchným lakom na záver  vrátite farbe lesk.

Zdobenie akrylom

Číry akryl s rôznymi glitrami a úlomkami rôznych farieb. Je vhodný na špičku nechtu, celoplošne alebo na rôzne zdobenie ako spestrenie nechtov. Akrylový prášok vždy miešame spolu s liquidom, pomocou ktorého vznikne hmota, s ktorou pracujeme. Štetcom modelujeme akrylovú hmotu rýchlo, pretože akryl počas modelovania tvrdne.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020