Blog

Pieskový akryl Arkone s glitrami 7 ml

ARKONE

ID3471
ARKONE
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Akrylový púder s drobnými trblietkami. Namočte štetec do acrylic liquidu a špičku vložte do akrylového prášku. Zo vzniknutej guľôčky modelujte necht, alebo... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový púder s drobnými trblietkami. Namočte štetec do acrylic liquidu a špičku vložte do akrylového prášku. Zo vzniknutej guľôčky modelujte necht, alebo ozdobu. Akryl tvrdne na vzduchu.
farba hnedá, žltá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Glitrové zdobenie

Zdobiaci akrylový prášok obsahuje jemné trblietky, ktoré krásne odrážajú svetlo. Je vhodný ako na zdobenie nechtov, tak aj na predlžovanie a vytváranie 3D ozdôb. Aby sme ho mohli na nechty nanášať, je nutné prášok zmiešať s acrylic liquidom. Pomocou vhodného štetca hmotu roztláčame a nechty modelujeme. S akrylom musíme pracovať rýchlo, schne na vzduchu. Na záver použijeme vrchný lak, vďaka ktorému vrátime farbe lesk. 

glitrove zdobenie

Pieskový akryl má svetlo žltú farbu a obsahuje jemné glitre. Na necht sa aplikuje jednoducho pomocou štetca spolu s liquidom. Je vhodný na všetky druhy modelácie a zdobenia. Na jeho vytvrdnutie nie je potrebná lampa, pretože akryl tvrdne na vzduchu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021