Pieskový akryl s glitrami 7 ml


ID3471
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Akrylový púder s drobnými trblietkami. Namočte štetec do acrylic liquidu a špičku vložte do akrylového prášku. Zo vzniknutej guľôčky modelujte necht, alebo... Celý popis
Naša cena 1.19
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový púder s drobnými trblietkami. Namočte štetec do acrylic liquidu a špičku vložte do akrylového prášku. Zo vzniknutej guľôčky modelujte necht, alebo ozdobu. Akryl tvrdne na vzduchu.

Glitrové zdobenie

Zdobiaci akrylový prášok obsahuje jemné trblietky, ktoré krásne odrážajú svetlo. Je vhodný ako na zdobenie nechtov, tak aj na predlžovanie a vytváranie 3D ozdôb. Aby sme ho mohli na nechty nanášať, je nutné prášok zmiešať s acrylic liquidom. Pomocou vhodného štetca hmotu roztláčame a nechty modelujeme. S akrylom musíme pracovať rýchlo, schne na vzduchu. Na záver použijeme vrchný lak, vďaka ktorému vrátime farbe lesk. 

glitrove zdobenie

Pieskový akryl má svetlo žltú farbu a obsahuje jemné glitre. Na necht sa aplikuje jednoducho pomocou štetca spolu s liquidom. Je vhodný na všetky druhy modelácie a zdobenia. Na jeho vytvrdnutie nie je potrebná lampa, pretože akryl tvrdne na vzduchu.

O tovare

farba hnedá
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018