Blog

Ružový perleťový akryl 7 ml


ID3097
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Akrylový prášok s perleťou. Používa sa spolu s acrylic liquidom. Štetec namočte do liquidu a potom do akrylu. Na štetci sa vytvorí guľôčka akrylu, s ktorým... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový prášok s perleťou. Používa sa spolu s acrylic liquidom. Štetec namočte do liquidu a potom do akrylu. Na štetci sa vytvorí guľôčka akrylu, s ktorým treba rýchlo pracovať, pretože schne na vzduchu.
farba ružová
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Perleť v akryly

Akryl vhodný na predlžovanie nechtov alebo na zdobenie. Prášok je ružový a jemne perleťový. Zmiešajte ho spolu s liquidom, pretože iba takto získate hmotu vhodnú na modelovanie. Vzniknutú hmotu roztláčajte štetcom a takto modelujte nechty. S akrylom pracujte rýchlo, pretože schne na vzduchu. Zdobenie môžete zafixovať vrchným lakom. 

perlet v akryly

Akryl má perleťovo ružovú farbu. Aplikujeme ho tak, že najprv si štetec namočíme do liquidu a následne do akrylového prášku. Na špičke štetca sa nám vytvorí guľôčka hmoty, ktorú nanesieme na nechty a vymodelujeme. Modelujeme rýchlo, pretože hmota pomaly schne. Môžeme vytvoriť zdobenie, alebo ho použiť na predlžovanie.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020