Blog

Svetlo modrý akryl s perleťou 7 ml


ID3468
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Svetlomodrý perleťový akryl na zdobenie nechtov aj na francúzsku manikúru. Akrylový prášok je nutné používať spolu s acrylic liquidom. Vzniknutá hmota... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlomodrý perleťový akryl na zdobenie nechtov aj na francúzsku manikúru. Akrylový prášok je nutné používať spolu s acrylic liquidom. Vzniknutá hmota tvrdne na vzduchu.
farba modrá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Prášok po uschnutí

Modrý akrylový prášok s perleťou sme použili na zafarbenie špičky pri franúzskej manikúre. Aby sme dostali hmotu vhodnú na modelovanie, musíme prášok zmiešať s liquidom. Urobiť tak môžeme pomocou štetca, ktorý namočíme do liquidu a následne do púdru. Hmotu, ktorá sa nám vytvorila na štetci, roztláčame a takto nechty modelujeme. K akrylu nepotrebujeme UV lampu. Schne na vzduchu, preto s nim musíme pracovať rýchlo. Ako záverečnú vrstvu použijeme číry lak. 

prasok po uschnuti

 

Na necht ho aplikujeme spolu s liquidom. Pri modelovaní a zdobení s akrylom používame štetec s prírodným vlasom. Púder po zmiešaní s liquidom nemení svoju farbu. Má jemnú svetlo modrú farbu s perleťou. Vhodný na francúzsku manikúru a rôzne zdobenia.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020