Blog

Zlatý akryl Arkone 7 ml

ARKONE

ID4524
ARKONE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 50 kusov
Hnedo zlatý perleťový akryl, ktorý môžete použiť na vytváranie ozdôb, francúzsku manikúru, alebo aj na jednofarebné nechty. Prášok je nutné zmiešať s liquidom... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hnedo zlatý perleťový akryl, ktorý môžete použiť na vytváranie ozdôb, francúzsku manikúru, alebo aj na jednofarebné nechty. Prášok je nutné zmiešať s liquidom priamo na štetci. Namočte štetec do liquidu, a potom do akrylu. Na špičke sa vytvorí guľôčka, s ktorou môžete pracovať. Materiál schne voľne na vzduchu.
farba zlatá, hnedá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Akryl na nechte

Krásny zlatý perleťový akryl, môžete použiť na vytváranie 3D ozdôb, celoplošne alebo len na špičku nechta. Akryl schne na vzduchu, takže nie je potrebná UV lampa. Aby vám vznikla hmota na modelovanie, je ho potrebné zmiešať s acrylic liquidom. Takto vzniknutú hmotu, nanášajte na necht pomocou štetca. Zdobenie zafixujte vrchnou vrstvou.

Akryl na nechte

Akrylový prášok perleťovo zlatej farby. Na vytvorenie akrylovej hmoty je potrebné prášok zmiešať s liquidom. Je ideálny na rôzne zdobenie, 3D zdobenie, farebnú nechtovú špičku alebo celoplošne. Nanášame ho na pripravený necht štetcom s prírodným vlasom. Akrylová hmota pri modelovaní pomaly tuhne. Na vytvrdnutie nie je potrebná lampa, schne na vzduchu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021