Blog

Biela jednoduchá záclona na okno s oblúkom 160 x 400 cm

HAFT

ID7268
HAFT
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Žakárová záclona je snehovo bielej farby s rozmermi pred nariasením. Spodná časť záclony má výraznejší oblúkovitý tvar a v najdlhšej časti má dĺžku 160... Celý popis
Naša cena 16.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Žakárová záclona je snehovo bielej farby s rozmermi pred nariasením. Spodná časť záclony má výraznejší oblúkovitý tvar a v najdlhšej časti má dĺžku 160 cm. Boky záclony sú obšité, je transparentná a jednoduchá. Spodná časť je zvýraznená s nádherným vzorom listov a ornamentov. Záclonu je možné kombinovať so záclonou na balkón, ktorá je v ponuke s rozmerom 200 x 250 cm (Š x V).
zloženie polyester
farba biela

Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha, pripravená k nariaseniu. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby, hodí sa do kuchyne, obývačky, ale aj spálne. Vďaka vykrojenému oblúku v spodnej časti Vám nebude zakrývať okenné dekorácie.

Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru. Môžete ju prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 1 hotový kus záclony
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: 160 x 400 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 30 ºC, pozvolne susiť, žehlenie na 100 ºC
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019