Blog

Elegantná hotová vzorovaná krátka záclona 160 x 300 cm

HAFT

ID7265
HAFT
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Záclona na okno má jemný kvetinový vzor, v dolnej časti má oblúkový tvar. Biela transparentná záclona má rozmer pred nariasením 160 x 300 cm. Záclonu zavesíte... Celý popis
Naša cena 16.30 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Záclona na okno má jemný kvetinový vzor, v dolnej časti má oblúkový tvar. Biela transparentná záclona má rozmer pred nariasením 160 x 300 cm. Záclonu zavesíte pomocou štipčekov, do vrchnej časti je prišitá riasiaca stuha.
zloženie polyester
farba biela
dĺžka 160 cm
šírka 300 cm

Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha, pripravená k nariaseniu. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby, hodí sa do kuchyne, obývačky, ale aj spálne. Vďaka vykrojenému oblúku v spodnej časti Vám nebude zakrývať okenné dekorácie.

Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru. Môžete ju prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 1 hotový kus záclony
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: 160 x 300 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 30 ºC, pozvolne susiť, žehlenie na 100 ºC
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020