Blog

Hotová biela krátka záclona s ozdobným oblúkom 170 x 450 cm

HAFT

ID7267
HAFT
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 6 kusov
Rozmer záclony sa udáva pred nariasením. Záclona je vyrobená z polyesteru. Po celej záclone je alpikovaný pravidelný jemný vzor, v spodnej časti zvýraznený... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 20% 6.00 €
Naša cena 23.99 €
Zľava platí do 23.02.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Rozmer záclony sa udáva pred nariasením. Záclona je vyrobená z polyesteru. Po celej záclone je alpikovaný pravidelný jemný vzor, v spodnej časti zvýraznený kvetovým lemom a ornamentami. Záclona má riasiacu stuhu.
zloženie polyester
farba biela
šírka 450 cm
štítok Zľava
dĺžka 170 cm

Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha, pripravená k nariaseniu. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby, hodí sa do kuchyne, obývačky, ale aj spálne. Vďaka vykrojenému oblúku v spodnej časti Vám nebude zakrývať okenné dekorácie.

Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru. Môžete ju prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 1 hotový kus záclony
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: 170 x 450 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 30 ºC, pozvolne susiť, žehlenie na 100 ºC
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020