Blog

Hotová sada záclony na okno a balkón v bielej farbe

HAFT

ID7345
HAFT
Sada Na sklade
V balení nájdete dva kusy záclon, jeden hotový kus záclony na okno s rozmerom 160 x 300 cm a jeden hotový kus záclony na balónové okno s rozmerom 250 x... Celý popis
Bežná cena 36.98 €
Ušetríte 11% 4.08 €
Naša cena 32.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

V balení nájdete dva kusy záclon, jeden hotový kus záclony na okno s rozmerom 160 x 300 cm a jeden hotový kus záclony na balónové okno s rozmerom 250 x 200 cm (dĺžka, šírka). Záclony sú bielej farby s ornamentom kvetov.
zloženie polyester
farba biela
šírka 360 cm

Set záclon obsahuje dva kusy hotových záclon pripravených na okamžité použitie. Záclony sú snehovo bielej farby a ich jemné pásy s  kvetinovým motívom na seba navzájom nadväzujú. Boky záclon sú obšité. Záclony sú transparentné, pôsobia jemnou eleganciou. Záclony sú správnou voľbou pre zútulnenie domova, ale aj pre vytvorenie súkromia.

Krátka žakárová záclona je snehovo bielej farby a je ihneď pripravená k zaveseniu. Spodná časť záclony má ostrejší, výraznejší oblúkovitý tvar a v najdlhšej časti má dĺžku 160 cm. Šírka záclony je 300 cm pred nariasením. V dolnej oblúkovej časti je záclona na okno zvýraznená bielym hrubším lemom so vzorom kvetov, ktorý sa sem- tam objaví na záclone.  Dlhá balkónová záclona má jednotnú dĺžku 250 cm, v spodnej časti je rovná. Šírka záclony je 200 cm pred nariasením. Na balkónovej záclone sú dva lemy so vzorom kvetov. Vzory krátkej a dlhej záclony do seba zapadajú. Dĺžku balkónovej záclony je možné upraviť podľa potreby, úpravu doporučujeme v dolnej časti záclony.

Vo vrchnej časti oboch záclon je našitá riasiaca stuha, pripravená k nariaseniu. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby. 

Záclony sú vyrobené zo 100% polyesteru. Môžete ich prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 2 kusy hotových záclon, jeden kus na okno plus jeden kus na balónové okno
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: záclona na okno 160 x 300 cm plus záclona na balkónové okno 250 x 200 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 40 º, pozvolne susiť, žehlenie na 150 º
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020