Blog

Hotová záclona s kvetinovým vzorom na balkón 250 x 200 cm

HAFT

ID7271
HAFT
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Elegantná balkónová dlhá záclona s rozmerom pred nariasením. Záclona je kombinovateľná s modelom v kratšej verzii na bežné okno. Po celej dĺžke sa pravidelne objavuje kvetinový vzor. Je vyrobená zo 100% polyesteru s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclona je kombinovateľná s modelom v kratšej verzii na bežné okno s rozmerom 160 x 400 cm, ich vzory na seba navzájom nadväzujú. Taktiež môžte kombinovať dve dlhé záclony pre veľké francúzske okno.
zloženie polyester
farba biela
šírka 200 cm
dĺžka 250 cm

Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha, pripravená k nariaseniu. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby. 

Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru. Môžete ju prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 1 hotový kus záclony
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: 250 x 200 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 30 ºC, pozvolne susiť, žehlenie na 100 ºC
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020