Blog

Krátka biela záclona na okno s kvetinovým vzorom 160 x 400 cm

HAFT

ID7239
HAFT
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 5 kusov
Krátka žakárová záclona je snehovo bielej farby a je ihneď pripravená k zaveseniu na štipčeky alebo háčiky. Spodná časť záclony má oblúkovitý tvar a v... Celý popis
Naša cena 19.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krátka žakárová záclona je snehovo bielej farby a je ihneď pripravená k zaveseniu na štipčeky alebo háčiky. Spodná časť záclony má oblúkovitý tvar a v najdlhšej časti má dĺžku 160 cm. Šírka záclony je 400 cm pred nariasením. Boky záclony sú obšité. Po celej záclone je alpikovaný jemný vzor, v spodnej časti zvýraznený bielym hrubším lemom. Záclona je transparentná. Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha.
zloženie polyester
farba biela
dĺžka 160 cm
šírka 400 cm

Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby, hodí sa do kuchyne, obývačky, ale aj spálne. Vďaka vykrojenému oblúku v spodnej časti Vám nebude zakrývať okenné dekorácie.

Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru. Môžete ju prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 1 hotový kus záclony
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: 160 x 400 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 30 ºC, pozvolne susiť, žehlenie na 100 ºC
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020