Blog

Krátka biela záclona s moderným vzorom 160 x 300 cm

HAFT

ID7261
HAFT
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 5 kusov
Krátka záclona s abstraktným vzorom je vyrobená z polyesteru, rozmery sú pred nariasením. V dolnej časti má oblúkový tvar. Vo vrchnej časti záclony je... Celý popis
Bežná cena 16.20 €
Ušetríte 26% 4.21 €
Naša cena 11.99 €
Zľava platí do 23.02.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krátka záclona s abstraktným vzorom je vyrobená z polyesteru, rozmery sú pred nariasením. V dolnej časti má oblúkový tvar. Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha, pripravená k nariaseniu. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby, hodí sa do kuchyne, obývačky, ale aj spálne. Vďaka vykrojenému oblúku v spodnej časti Vám nebude zakrývať okenné dekorácie.
zloženie polyester
farba biela
dĺžka 160 cm
šírka 300 cm
štítok Zľava

Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru. Môžete ju prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 1 hotový kus záclony
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: 160 x 300 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 30 ºC, pozvolne susiť, žehlenie na 100 ºC
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020