Blog

Krátka oblúková záclona s bohatým vzorom 160 x 300 cm

HAFT

ID7273
HAFT
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 6 kusov
Elegantná vzorovaná biela záclona s oblúkom a rozmerom pred nariasením. Záclona má dva pásy s krásnymi ornamentami a lístkami, je transparentná. Vo vrchnej... Celý popis
Naša cena 13.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Elegantná vzorovaná biela záclona s oblúkom a rozmerom pred nariasením. Záclona má dva pásy s krásnymi ornamentami a lístkami, je transparentná. Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha. Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru.
zloženie polyester
farba biela
dĺžka 160 cm
šírka 300 cm

Vo vrchnej časti záclony je našitá riasiaca stuha, pripravená k nariaseniu. Na vytvorenie požadovanej šírky záclony ťahajte za šnúrky z riasiacej stuhy a postupne nariasujte. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky záclony šnúrky na koncoch zaviažte. Záclonu je možné zavesiť na štipčeky alebo háčiky. Skvele Vám poslúži na zútulnenie akejkoľvek izby, hodí sa do kuchyne, obývačky, ale aj spálne. Vďaka vykrojenému oblúku v spodnej časti Vám nebude zakrývať okenné dekorácie.

Záclona je vyrobená zo 100% polyesteru. Môžete ju prať v práčke, pri praní nepoužívať chemické čističe. Záclonu doporučujeme sušiť pozvolne. Ide o mäkký a príjemný materiál, ktorý ľahko vyžehlíte.

Popredný európsky výrobca záclon Haft, prináša moderné a svieže modely záclon, vhodné do každej domácnosti. Ide o záclony s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Záclony sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% polyester
  • Balenie: obsahuje 1 hotový kus záclony
  • Farba: snehovo biela
  • Rozmery: 160 x 300 cm
  • Zavesenie: štipčeky, háčiky
  • Priehľadnosť: transparentná
  • Údržba: pranie v práčke na 30 ºC, pozvolne susiť, žehlenie na 100 ºC
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020