Blog

  1. japonská manikúra (10)
  2. Malá sada japonskej manikúry

Malá sada japonskej manikúry


ID3939
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Malá sada japonskej manikúry

ID2582
32.90 €
24.90 €

Popis produktu

Vďaka japonskej manikúre budú vaše nechty krásne lesklé niekoľko týždňov. Nechty budú zdravšie a silnejšie. Japonská manikúra je vhodná najmä pri lámaných a štiepiacich sa nechtoch. Pred aplikáciou pasty a púdru si nechty musíme najskôr upraviť. Priloženou špachtličkou zatlačíme kožičku a pilníkom vytvarujeme nechty. Vzniknutý prach odstránime jelenicovou handričkou. Pomocou špachtličky nanesieme na necht malé množstvo pasty z téglika označeného číslom 1. Pastu votrieme leštičkou do nechta. Zvyšky ometieme, alebo utrieme handričkou z jelenice. Pristúpime k druhému kroku a do nechtu vleštíme malé množstvo púdru z téglika číslo 2. Zvyšky odstránime handričkou. Malá sada japonskej manikúry obsahuje 1 x pastu 8g, 1 x púder 5g, 1 x leštičku, 1 x jelenicovú handričku, 1 x špachtličku, 3 x jemný úzky pilník, 5 x tenký pilníček.
štítok Zľava, Výpredaj
šírka 11 cm
dĺžka 15 cm
výška 3 cm

Ako použiť túto sadu

Nechty si pred samotným použitím japonskej manikúry musíme pripraviť. Na kožičku aplikujeme olejček. Priloženou plastovou špachtličkou ju pozatláčame. Pomocou jemného pilníka uprávime tvar nechtov a ich povrch zmatníme brúsnym blokom. Handričkou odstránime prach. Po tejto príprave môžeme aplikovať pastu. Z téglika číslo 1 naberieme špachtličkou pastu a leštičkou ju vtierame do nechtov. Púder aplikujeme tiež pomocou špachtličky a vtierame ho leštičkou. Prach odstránime. Po dokončení manikúry ostanú nechty zdravé a lesklé niekoľko týždňov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020