Kamuflážny UV gél 5 ml

SILCARE
ID2153
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Maskovací hustý UV gél na prekrytie nechtového lôžka. Slúži aj na predĺženie lôžka, alebo na zjednotenie farby. Kamuflážny gél je vhodné použiť pri francúzskej... Celý popis
Naša cena 2.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Maskovací hustý UV gél na prekrytie nechtového lôžka. Slúži aj na predĺženie lôžka, alebo na zjednotenie farby. Kamuflážny gél je vhodné použiť pri francúzskej manikúre. Môžete nechty predlžovať na šablónu. Má samovyrovnávaciu schopnosť. V UV lampe tvrdne 2 minúty a na povrchu sa vytvára výpotok. Gél pred použitím premiešajte špajlou.

Gél po vytvrdnutí

Tento UV gél je hustý a dobre sa s ním pracuje. Pri nanášaní nezateká. Nanášajte ho na nechty pomocou štetca a nechajte uschnúť v UV lampe. Je ideálny pri zdobení nechtov francúzskou manikúrou. Vhodný aj na predlžovanie na formy. Po vytvrdnutí ostáva na povrchu lepkavý povlak.

gel po vytvrdnuti

Kamuflážny gél na zakrytie nedostatkov a na predlžovanie nechtového lôžka. Aplikovať sa môže na prírodné, umelé nechty ale aj na šablónu. Je hustý a pri práci nesteká. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Gél na necht nanesieme jednorázovo, alebo v tenkých vrstvách viac krát. Gél tvrdne v UV ale aj v DUAL lampe.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018